Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Bądź na bieżąco z aktualnościami w mieście.

regulamin
Konsultacje społeczne
10.05.2016
Konsultacje społeczne


W dniach 19-25 maja 2016 r. zgodnie z Zarządzeniem nr VII/78/2016 Burmistrza Miasta Orzesze przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie zmian Statutu Miasta Orzesze.

Konsultacje przeprowadzane będą w formie udzielenia odpowiedzi na pytanie: „Czy jesteś za przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmian Statutu Miasta Orzesze w brzmieniu udostępnionym zgodnie z Zarządzeniem nr VII/78/2016 Burmistrza Miasta Orzesze".

Głosowanie w formie udzielenia odpowiedzi na pytanie przeprowadza się na kartach konsultacyjnych, zwanych ankietą konsultacyjną.

Konsultacje z mieszkańcami gminy będą przeprowadzone poprzez udostępnienie ankiet konsultacyjnych w Sekretariacie oraz Referacie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego Orzesze, a także w BIP Urzędu. Wypełnione ankiety konsultacyjne uprawnieni mieszkańcy osobiście składają do urny znajdującej się w Referacie Spraw Obywatelskich (pok. nr 1), w dniach 19-25 maja 2016 r. w godzinach urzędowania, po uprzednim zweryfikowaniu przez pracownika Referatu tożsamości osoby składającej ankietę, celem potwierdzenia uprawnień do wzięcia udziału w konsultacjach.

Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze