Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Bądź na bieżąco z aktualnościami w mieście.

regulamin
Konsultacje projektu
18.01.2017
Konsultacje społeczne


Starostwo Powiatowe w Mikołowie informuje, że w dniach od 18-31 stycznia br. na www.jst.mikolowski.pl w zakładce projekt – produkty (Dokumentacja techniczna dla kluczowej inwestycji w obszarze funkcjonalnym wynikającej z przeprowadzonej analizy) będą przeprowadzane konsultacje projektu zagospodarowania terenu (geometrii drogi S 5314) przygotowanej w ramach opracowania pełnobranżowej dokumentacji projektowej wraz ze studium wykonalności dla inwestycji kluczowej na terenie powiatu mikołowskiego pn. „Przebudowa ciągu drogowego nr 5314S Powiat Mikołowski”.

Dokumentacja projektowa jest opracowywana w ramach projektu pn. „J-ednolita S-trategia T-erytorialna = spójny obszar funkcjonalny powiatu mikołowskiego poprzez wzmocnienie mechanizmów efektywnej współpracy JST” w ramach programu „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014.

Zachęcamy do zapoznania się z ww. opracowaniem i wypełnienie ankiety. Informujemy, że ankiety wypełnione po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę.

Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze