Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Kalendarz Burmistrza Miasta
28 marca Burmistrz wraz z Zastępcą brali udział w uroczystej reaktywacji ścianki wspinaczkowej w Jaśkowicach.
25 marca Burmistrz uczestniczył w widowisku Pasyjno-Wielkanocnym "Zbawienie przyszło przez Krzyż", które odbyło się w sali widowiskowej MOK-u w Jaśkowicach.
25 marca Burmistrz brał udział w Jubileuszowych X Otwartych Mistrzostwach Orzesza Cross Country o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze, gdzie wręczał nagrody zwycięzcom zawodów.
21 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu Wielkanocnym Koła Emerytów w Zawadzie.
15 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu w Centrum, w czasie którego głosowano nad wyborem projektu do realizacji w ramach budżetu na zagospodarowanie przestrzeni społecznej w Centrum.
14 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu w Jaśkowicach, w czasie którego głosowano nad wyborem projektu do realizacji w ramach budżetu na zagospodarowanie przestrzeni społecznej w Jaśkowicach.
5 marca Burmistrz uczestniczył w uroczystej gali „Sportowych Osobowości Powiatu Mikołowskiego”, gdzie wyróżniono dwójkę orzeskich sportoców.
22 luty Burmistrz uczestniczył w obchochodach Dnia Myśli Braterskiej, który zorganizował 2. Szczep Harcerski "Polana"
22 luty Burmistrz brał udział w spotkaniu Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które odbyło się w Łaziskach Górnych.
21 luty Burmistrz wraz sołtysem i radą sołecką Zawiści brał udział w spotkaniu z mieszkańcami w sprawie planów gazyfikacji gminy, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 6 w Orzeszu-Zawiści
16 luty W Urzędzie Miejskim Orszesze z inicjatywy Burmistrza odbyło się spotkanie przedstawicieli gmin powiatu mikołowskiego, dotyczące budownictwa i ochrony środowiska.
6 luty Burmistrz uczestniczył w spotkaniach z mieszkańcami w Gardawicach i Zgoniu w sprawie planowanego uzyskania dofinansowania na budowę mikroinsalacji odnawialnych źródeł energii.
1 luty Burmistrz uczestniczył w spotkaniach z mieszkańcami w Jaśkowicach i Centrum w sprawie planowanego uzyskania dofinansowania na budowę mikroinsalacji odnawialnych źródeł energii.
27 stycznia Burmistrz uczestniczył oraz wręczył puchary i medale zwycięzcom IV Zimowego Biegu Orzeskiego zorganizowanego przez Fundację-Aktywni.
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w naradzie służbowej podsumowującej pracę mikołowskich policjantów w roku 2017, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Mikołowie.
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w Międzyprzedszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Małemu" w sali widowiskowej w Jaśkowicach, zorganizowanym przez Przedszkole nr 6 w Zawiści i Przedszkole nr 7 w Gardawicach.
14 stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak co roku został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Orzeszu-Zawadzie.
14 stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w Noworocznym Koncercie Kolęd, który dobył się w kościele pw. Nawiedzenia Najświętej Maryi Panny w Orzeszu, zorganizowanym przez Towarzystwo Śpiewacze "Dzwon" i Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu.
7 stycznia
Burmistrz oraz zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej wzięli udział w widowisku bożonarodzeniowym „Pójdźmy wszyscy do stajenki...” przygotowanym przez Miejski Ośrodek Kultury wraz z Regionalnym Zespołem Śpiewaczym Jaśkowiczanie, dziecięcym zespołem wokalnym Metrum działającym przy MOK oraz dziećmi z przedszkola Piccolo.Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze