Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Burmistrz Orzesza: CPK to dla nas sprawdzian. Trzeba działać!

Młodzi piłkarze z Orzesza na międzynarodowym turnieju w Hiszpanii

W Sejmie mówiono o piśmie Burmistrza w sprawie CPK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Aktualności

Przypominamy, że w dniach od 14 do 16 lutego rodzice kandydatów zakwalifikowanych składają deklarację woli w przedszkolu, w którym zostali zakwalifikowani i ostatecznie chcą być przyjęci. Niezłożenie deklaracji skutkuje rezygnacją z miejsca w przedszkolu. Deklaracje dostępne są w sekretariacie przedszkola.

Artykuły

 • DYŻUR WAKACYJNY 2022

  Szanowni Rodzice!

  Od dnia 16.05 do 27.05. br. trwają zapisy dzieci na dyżur wakacyjny w lipcu  i sierpniu. Prosimy zapoznać się z regulaminem zapisów.

  W lipcu dyżurować będzie Przedszkole nr 6 "Zdrowe Jagódki" w Orzeszu- Zawiści, a w sierpniu Przedszkole nr 7 w Orzeszu- Gardawicach.

  Miejsca na dyżur wakacyjny są określone w harmonogramie dyżurów i wynoszą 50 miejsc, w szczególności dla rodziców pracujących.

  Przedszkole nr 7 organizuje dyżur wakacyjny w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 7 w Orzeszu- Gardawicach z uwagi na remont i modernizację przedszkola trwającą w miesiącach lipiec- sierpień.

  Czytaj Więcej o: DYŻUR WAKACYJNY 2022

Banery/Logo