IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
2 czerwca 2026
Burmistrz Miasta Orzesze Mariusz Oleś uczestniczył w IV Międzynarodowym Szczycie Miast i Regionów w Kijowie.
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie, który odbył się 25 i 26 maja 2026 r. To ważne międzynarodowe forum polityczno-gospodarcze zostało zainicjowane przez Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Szczyt zgromadził przedstawicieli władz lokalnych i regionalnych, organizacji międzynarodowych oraz partnerów zagranicznych wspierających Ukrainę. Był okazją do rozmów o roli miast i regionów, rozwijaniu partnerstw lokalnych oraz wymianie doświadczeń pomiędzy samorządami. W wydarzeniu uczestniczył również Prezydent Ukrainy, co podkreśliło rangę spotkania.
Udział Mariusza Olesia, Burmistrza Miasta Orzesze, w IV Międzynarodowym Szczycie Miast i Regionów w Kijowie był wyrazem solidarności z Ukrainą oraz potwierdzeniem, że współpraca na poziomie lokalnym ma ogromne znaczenie także w wymiarze międzynarodowym.
– Obecność w Kijowie to dla mnie gest solidarności z Ukrainą, a także wyraz przekonania, że współpraca samorządów ma ogromne znaczenie – podkreśla Mariusz Oleś, Burmistrz Miasta Orzesze.
Galeria zdjęć
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie
-
IV Międzynarodowy Szczyt Miast i Regionów w Kijowie


