Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nie trzeba już oświadczenia, żeby oddać odpady do PSZOK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Konkurs o przyznanie stypendiów z zakresu upowszechniania kultury

Do 24 sierpnia br. do godz. 16.00 można składać wnioski w konkursie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o przyznanie stypendiów z zakresu upowszechniania kultury na 2024 r. Wysokość stypendium to 4 000 zł brutto miesięcznie.

Przedmiotem konkursu są stypendia mające charakter cyklicznego świadczenia finansowego przyznawanego osobom fizycznym zajmującym się upowszechnianiem kultury na realizację określonego przedsięwzięcia w dziedzinie animacji i edukacji kulturalnej lub zarządzania kulturą i wspierania rozwoju kadr kultury.

Wnioskodawcom mogą zostać przyznane stypendia: roczne od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r.; półroczne obejmujące okres od 1 stycznia do 30 czerwca lub od 1 lipca do 31 grudnia 2024 r.; ewentualnie mające inny okres realizacji przedsięwzięcia, przyznawane na okres nie krótszy niż trzy kolejne, następujące po sobie miesiące między 1 stycznia, a 31 grudnia 2024 r. Wysokość kwoty stypendium wynosi 4 000 zł brutto miesięcznie, tj. 3 320 zł netto.

Wnioski należy składać w terminie do 24 sierpnia 2023 r. do godz. 16.00 za pośrednictwem systemu EBOI (Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta esp.mkidn.gov.pl), z wykorzystaniem Elektronicznego Formularza o przyznanie stypendiów z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2024 r.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: www.bip.mkidn.gov.pl

 

 

Banery/Logo