Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego NT Industry
18 czerwca 2026
Mariusz Oleś, Burmistrz Miasta Orzesze, Tomasz Szier, Zastępca Burmistrza reprezentowali władze miasta podczas oficjalnego otwarcia nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego NT Industry Sp. z o.o. To ważna inwestycja, która wzmacnia potencjał gospodarczy regionu i pokazuje, że nowoczesny przemysł, innowacje oraz rozwój technologiczny mają coraz większe znaczenie także dla lokalnej społeczności.


