Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Umowa na budowę Centrum Kultury i Biblioteki podpisana

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Inicjatywy Burmistrza Miasta Orzesze

Burmistrz Miasta Orzesze wraz z Zastępcą Burmistrza zaprasza na Piknik Rowerowym na Mitręgówce. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 czerwca, na Mitręgówce – leśnej polanie położonej na pograniczu Zgonia
 i Suszca.

Start zaplanowano na godz. 13.00. Co ważne, na miejsce będzie można dotrzeć wyłącznie rowerem.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny, grupy przyjaciół i sąsiadów.

Na uczestników będzie czekać ognisko i muzyka na żywo.

Banery/Logo