Inicjatywy Burmistrza Miasta Orzesze
Burmistrz Miasta Orzesze wraz z Zastępcą Burmistrza zaprasza na Piknik Rowerowym na Mitręgówce.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 6 czerwca, na Mitręgówce – leśnej polanie położonej na pograniczu Zgonia
i Suszca.
Start zaplanowano na godz. 13.00. Co ważne, na miejsce będzie można dotrzeć wyłącznie rowerem.
Organizatorzy zapraszają całe rodziny, grupy przyjaciół i sąsiadów.
Na uczestników będzie czekać ognisko i muzyka na żywo.


