Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Burmistrz Orzesza: CPK to dla nas sprawdzian. Trzeba działać!

Młodzi piłkarze z Orzesza na międzynarodowym turnieju w Hiszpanii

W Sejmie mówiono o piśmie Burmistrza w sprawie CPK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Młodzi piłkarze z Orzesza na międzynarodowym turnieju w Hiszpanii

Młodzi zawodnicy klubu LKS Gardawice na początku wakacji uczestniczyli w 34 edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Copa Catalunia 2022 w Costa del Maresme w Hiszpanii. Wzięły w nim udział drużyny z 14 krajów. W poniedziałek trenerzy klubu podarowali Burmistrzowi Orzesza pamiątkę z turnieju.

 trenerzy LKS Gardawice: Robert Pluta i Dawid Roj przekazali Mirosławowi Blaskiemu, Burmistrzowi Orzesza klubową koszulkę na pamiątkę udziału w turnieju

To było wielkie wydarzenie dla młodych piłkarzy LKS Gardawice. Podczas turnieju grupa U10 rozegrała mecze z drużynami z Hiszpanii, Grecji i Francji, a grupa U12 rozegrała mecze z drużynami z Włoch i Hiszpanii. Na oficjalnym otwarciu zawodnicy z dumą odśpiewali hymn Polski. Każdego dnia oprócz zmagań na murawie relaksowali się i korzystali z licznych atrakcji w Hotelu Mercury w Santa Susanna. Mieli okazję jeszcze lepiej się poznać oraz umocnić relacje koleżeńskie. Podczas uroczystego zakończenia turnieju zawodnicy zostali uhonorowani indywidualnymi medalami i pucharem. Nawiązali nowe znajomości z rywalami z boiska i co najważniejsze zdobyli nowe, bezcenne doświadczenia.

Ostatniego dnia pobytu zawodnicy pojechali do Barcelony. Zobaczyli m.in. Sagrada Familia Antoniego Gaudiego, największy port Katalonii, a wieczorem pokaz magicznej fontanny u podnóża wzgórza Montjuic. Nie mogło się obyć bez wizyty na słynnym stadionie Camp Nou, na którym są rozgrywane mecze FC Barcelona.

W poniedziałek, 18 lipca, trenerzy LKS Gardawice: Robert Pluta i Dawid Roj przekazali Mirosławowi Blaskiemu, Burmistrzowi Orzesza klubową koszulkę na pamiątkę udziału w turnieju.

Banery/Logo