Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Przerwa w dostawie wody

W nocy ze środy na czwartek w Orzeszu nastąpi wstrzymanie dostaw wody. RPWiK Tychy S.A. bardzo przeprasza mieszkańców za utrudnienia.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A zawiadamia, że w związku z pracami remontowymi sieci wodociągowej Przedsiębiorstwa w Orzeszu, w nocy ze środy (23.11.2022r.), od godziny 22.00, do czwartku (24.11.2022r.) do godziny 6.00, nastąpi wstrzymanie dostawy wody do obiektów w rejonie ulic: Partyzantów, Wybickiego, Kościuszki, Bema, Mickiewicza, Plebiscytowej, Kraszewskiego, Wiosny Ludów, Na Górce, Parkowej, Sikorskiego, Diamentowej i Św. Wawrzyńca (od ul. Plebiscytowej w kierunku lasu).

W pozostałych rejonach miasta, tzn.: Centrum, Bukowina, Pelcówka, Huta Szkła, osiedle XXV-lecia, oraz w Jaśkowicach i Zawiści (na północ od torów kolejowych), może dochodzić do chwilowych zakłóceń w dostawie wody (obniżenie ciśnienia).

RPWiK Tychy S.A. bardzo przeprasza mieszkańców Orzesza za utrudnienia w związku z powyższymi pracami.

Podajemy numer telefonu do dyspozytora RPWiK Tychy S.A.: 32/ 325 70 00 lub Oddział Eksploatacji Sieci w Łaziskach Górnych – tel. 32/ 224 18 37. Z telefonów stacjonarnych proszę dzwonić na bezpłatny numer: 994.

Banery/Logo