Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Połączenie kolejowe Jastrzębia Zdroju z Katowicami przez Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Uroczystość z okazji Jubileuszy Małżeńskich

Uroczystość z okazji Jubileuszy Małżeńskich odbyła się 14 grudnia w Sali Widowiskowej w Jaśkowicach. Złote Gody (50 lat związku małżeńskiego) obchodziły  52 pary, Diamentowe Gody (60 lat po ślubie) – 16 par, a Żelazne Gody (65 lat małżeństwa) – 8 par.

- Prawdziwie zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek – mówił Mirosław Blaski, burmistrz Orzesza, który w imieniu Prezydenta RP uhonorował pary medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Jan Mach, przewodniczący Rady Miejskiej wręczył Paniom kwiaty. Nie zabrakło też upominków.

- Drogim Jubilatom składam serdeczne gratulacje. Życzę Państwu dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i kolejnych wspólnych lat, spędzonych w szczęściu, zdrowiu i miłości – mówił Mirosław Blaski.

Banery/Logo