Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zaprzysiężenie radnych i nowego burmistrza Orzesza

Tomasz Szier został Zastępcą Burmistrza Miasta Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Finał WOŚP w Orzeszu

Sztab #631 w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu Zawadzie przygotowuje się do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zarejestrowani, puszki już przygotowane.

Sztab WOŚP działa w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu Zawadzie od 22 lat. Nie inaczej będzie w tym roku – 29 stycznia. Wolontariusze kwestować będą w całym Orzeszu, każdy będzie miał ze sobą identyfikator i charakterystyczną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas finału WOŚP w szkole będzie można kupić coś słodkiego i wziąć udział w loterii fantowej (od godziny 15.30). Organizatorzy już teraz zachęcają do udziału w internetowej licytacji na rzecz WOŚP - Aukcje Allegro #Sztab 631: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Orzesze

Działa też sztabowa eSkarbonka - wpłaty online na konto #Sztab 631w Orzeszu-Zawadzie:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/hnzbfl

Każdy kto chciałby przekazać coś na aukcję proszony jest o kontakt ze szkołą SP3 w Orzeszu Zawadzie, ul. Szkolna 44, tel. 32 22 15 271.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Fundacja będzie zbierała pieniądze na walkę z sepsą.

Banery/Logo